TT- Co by se stalo, kdyby...

16. února 2012 v 20:41 | Virwen |  Téma týdne
Třetí týden = třetí Téma Týdne :D"Koukni na něj, že mu to není blbý" sklonila se ke mě moje nejlepší kámoška Katrin. "Takhle se s ní cicmat, přede všema. Všichni na ně koukaj a jim to ani nevadí!"
"Já myslela, že si se už s Jakem rozešla..." podívala jsem se na ní. Katrin se obrátila na druhou stranu ode mě.
Pro objasnění, Jake a Katrin spolu chodily asi šest měsíců. U Katrin to byla láska jako trám, ale Jake byl vždycky záletník (to jsem tvrdila a tvrdim dodnes). Katrin jsem to říkala, ale ona jako obvykle mě vůbec neposlouchala. Na moje slova došla a tak za šest měsíců a dvacet-jedna dní ho Katrin načapala s jednou naší roztleskávačkou. Okamžitě se s ním rozešla a i když od té doby utekli dva měsíce, pořád na něj nadává kudy chodí. Teď Jake chodí s nějakou zrzkou, která je teď na škole nová a neví jakej je to zmetek. A Katrin se jako obvykle nedokáže bavit o ničem (pardon, nikom) jiném než o Jakeovi a jeho nový holce.
Zamyslela jsem se co by se stalo, kdybych za nima teď došla a pěkně od plic té holce řekla co je Jake zač... Úplně to vidim...
"Ahoj, ty seš ta nová, že jo?" usmála bych se na ní jako bych neměla nic v plánu.
"No.. Ano, jsem tu nová. Jmenuju se.." (Sakra.. Nějaký zákeřný jméno...Mám to...) " ... Erika. Jak se jmenuješ ty?" oplatila by mi úsměv.
"Jmenuju se Aria. Mohla bych si s tebou na chvilku promluvit mezi čtyřma očima?"
"Jasně. Jakeu, na chvilku mě omluv. Počkej, není náhodou támhleto Tom?" ukazovala by za něho. Jake by samozřejmě odešel jako největší frajer.
"Copak potřebuješ?" otevřela dokořán svoje hnedé oči.
"Jak dlouho už se s Jakem znáš?" načala bych svůj plán.
"Asi... měsíc. Jo, za týden to bude měsíc. Proč se ptáš?" otázala by se (no jo, ukamenujte mě že používám tenhle výraz).
"Myslím, že by si měla o Jakeovi něco vědět. A už teď ti řikám, že to dělám jenom pro tvoje dobro." opatrně bych načala citlivé téma. "Řeknu to stručně a jasně. Víš, chodil s mojí kámoškou, ale po šesti měsících jí podvedl. A ne, že by se přiznal. Ona ho musela načapat. A to udělal i holce před ní a tak dále. Radim ti dobře. Je. To. Sukničkář." rázně bych zakončila, můj ne moc dlouhý monolog a hrdě odkráčela pryč od ní. Stála by tam samorřejmě jako solnej sloup neschopná slova. Odešla bych za roh chodby (řekla bych jí to na školní chodbě o přestávce) a opatrně koukala, aby mě nenačapala, co se bude dít. Jake by se vrátil od Toma k..(jaký jméno jsem jí to vlastně vymyslela? Jo.. aha.. Erika) Erice a ta by se ho na něco ptala. On by odmítavě zavrtěl hlavou. Ona by znovu něco řekla, tentokrát důrazněji. On by se na ní vyděšeně kouknul a na něco se zeptal. Ona by se na něj jenom opovrhlivě koukla, vrazila mu facku (abych to odůvodnila... Vrazila by mu jí, protože by zjistila že jí podvedl už po měsíci) a odkráčela chůzí modelky....

"Ari! Ari! ARI! Posloucháš mě?! Byl nějakej úkol na Španělštinu?"
No jo, fantazie je fajn dokud vnímáte realitu...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Christie May Christie May | Web | 16. února 2012 v 20:50 | Reagovat

Áá, tak to je podle mýho gusta. :D Celé je to napsáno hrozně čtivě a závěr je taky obzvlášť povedený. :D :)

2 strogi strogi | Web | 16. února 2012 v 21:28 | Reagovat

Dost dobrý článek :))

3 vitwen vitwen | E-mail | Web | 16. února 2012 v 21:32 | Reagovat

[1]: Děkuju moc :)

[2]: Díky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama