TT - Čokoláda

30. června 2012 v 12:31 | Virwen |  Téma týdne
Nad tímhle jsem dlouho přemýšlela.. :D Za boha jsem nevěděla co k tomu napsat.... :D Tady je výsledek :DAlice seděla na lavičce parku a hlavu měla v dlaních. Vedle ní seděla její nejlepší kamarádka Jessica.
"Ale no tak, zlato. Není to tak zlý," utěšovala jí.
"Není to tak zlý? Vždyť dneska když jsem ho viděla, tak se bavil s nějakou holkou! Dokonce jí objal! A já na něj pak spadla a polila mu košili horkou čokoládou! Jak si můžeš myslet, že tohle není zlý?!" podívala se na ní svíma modrýma očima. Otřela si černé slzy. "A teď se mi ještě roztekla řasenka... Dnešek už nemůže být horší."
"Tak hele! Už toho mám dost! Přestaň fňukat a vschop se. Nezapoměň, že se na tebe usmál! A to je pozitivní," řekla neústupně Jessica. "Teď jdi domů, dej si dlouhou sprchu a pak spolu půjdeme do kina, ano?"
"Tak dobře," souhlasila Alice. Aaron se jí líbil už tři roky, když k nim poprvé nastoupil do třídy. To jí bylo třináct a jemu bylo čtrnáct. Už v tu chvíli se do něj zamilovala na první pohled. Bohužel on asi ani nevěděl, že existuje. Tedy až do dneška. Sice jí řikal, že to je v pohodě a tak, ale ona věděla svoje. Už v životě se s nim nedá dohromady.
Došla s jejímu domu. Byl to takový ten klasický, bílý domek, který najdete na každém rohu. Znovu si otřela stékající slzy, vyběhla schody a vešla dovnitř. Přímo naproti dveřím byli schody a tak bez pozdravu je rychle vyběhla aby jí nikdo neviděl. Sice jí nikdo neviděl, ale slyšela jí její babička.
"Alice? Jsi to ty?" ozval se její hlas.
"Jo, jo, babi. Jsem to já," zakřičela odpověď.
"Nejsi doma nějak brzo?" pokračovala babička.
"Nám odpadla poslední hodina," houkla a vešla do pokoje a zabouchla za sebou dveře. Hodila tašku ke stolu a šla do svojí koupelny. Měly to štěstí, že byla jedináček a její rodiče vydělávali o trošku víc než byl průměr. Stoupla si do sprchy a byla tam asi půl hodiny. pak vylezla, osušila se a převlékla se do letních šatů. Učeslala si svoje hnědé, dlouhé vlasy a zavázala si je zelenou stuhou, která ladila s šaty. Nakonec si obula bíle sandálky a podívala se na sebe do zrcadla.
"A pozor, pozor! Dnešní líšení vyhráva pouze řasenka," řekla si pro sebe. Když byla připravená vzala kabelku a sešla po schodech dolů k babičce. Seděla v obýváku a sledovala zase nějkou romantiku. Alice k ní došla a řekla jí: "Babi, já jdu ven do kina s Jessicou, jo?" Ani nečekala na odpověď a už se otočila a vyšla z domu. Otevřela vchodové dveře a zarazila se. U nohou jí ležela čokoládová bonboniéra, ovázaná mašlí. Zvědavě se k ní sehnula a vzala jí do rukou. Rozhlédla se, ale nikoho neviděla. Opatrně rozvázala mašli. Otevřela víko. Byl tam papírek. Rozevřela ho a tam stálo:
Milá Alice,
Budu na tebe čekat před kinem.
S láskou,
Tvůj Aaron.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama