30 day book challenge - Den 3.

30. července 2012 v 22:54 | Virwen |  Chalenges
Den 3. Kniha která mě rozesmějePřemýšlela jsem, jestli mám napsat Smeťák (Jeremy Strong) ale nakonec přeci jenom zvítezila kniha s názvem

Dívka, 16 Kolosální trapas

Sue Limb

Na vnitřním obalu knihy: Jess a Fred strávili zbytek letních prázdnin přesně tak, jak si naplánovali - muchlováním v parku a psaním komických scének pro vánoční představení. Co víc by si Jess mohla přát? A pak, den před začátkem nového školního roku, Fred zničehonic navrhne, aby se před spolužáky tvářili, že spolu nic nemají. Jess neví, co si o tom má myslet. To se za ni stydí? Chce se s ní snad rozejít? Jako by to nestačilo, nová profesorka angličtiny si na ni zasedne a Jess jde z průšvihu do průšvihu. Když se jí podaří vyrazit na ulici sice v slušivé minisukni, ale bez spodních kalhotek, zoufale se ptá: Co jsem komu udělala?

Můj názor: Kniha se mi líbí hlavně kvůli tomu, že Fred není typický typ "krasavce". Ani Jess není bez chybičky. A Jess má úžasně zvláštní rodinu, snad nikdy se nenudí, jde z extrému do extrému a celá knížka je vtipně popsaná. Ale nejlepší na celé knížce je závěr. *SPOILER!!!!* Představení, ve kterém Jess ztvární svojí "úhlavní nepřítelkyni je úžasné ;) *SPOILER!!!!* Úžasný nápad. Pokuď někdo z vás má rád komedie, kde o trapné situace a do-problémů-dostávající reakce hlavního hrdiny (v tomhle případě hrdinky) není nouze, doporučuju tuhle knížku.

Tahle kniha je třetím pokračováním série Dívka 15 a 16 (Jes totiž "vyroste" :D )
Díly jsou seřazeny podle toho jak jdou ;)

Další díly: Dívka, 15: Milá, ale praštěná
Dívka, skoro 16; Šílené utrpení
Dívka, 16; Kolosální trapas
Dívka, 15; Flirtování po francouzsku - takhle to vyšlo po sobě. V této knize se vracíme do doby PŘED první knihou ;)
Dívka, 16; Totální fiasko

(ne příliš navazující díly. s Jess se tam setkáme, ale není hlavni postavou. Proto je sem dávám. Tyto díly vám ale budou dávat smysl i když jste nečetli díly 'nahoře')
Dívky, 15; Absolutní šílenkyně
Dívky, 16 a vypráskaný prázdniny
Dívky, 16; bohyněmi za sedm dní

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama