Anglie 2012

13. října 2012 v 10:42 | Virwen |  Info
Jj, byla jsem v Anglii.. :D Co se tam dělo? Je napsaný rychle a stručně (hlavně proto, že si detaily ani moc nepamatuju :D:D:D )
1. den: Ráno vstávat v NEDĚLI o půl sedmý není zrovna lahůdka, ale zvládnout se to dalo :D V osm jsme odjížděli od školy a čekal nás celej den v autobuse, víc jak půlka noci na nohou a pak druhej den, půlka v autobuse a půlka chození a až druhej den večer se ubytovat, ale byli jsme odhodlaní to přežít (a spoustě z nás se to i povedlo :D )
V autobuse jsme dělali všechno možný (a vsadim se, že i spousta lidí dělala i to nemožný :D ) - abych to uvedla na pravou míru... Povídali jsme si a já konkrétně si četla a poslouchala písničky... Jo a taky SMSkovala (nic nezlepší náladu jako SMSka.. :D Nic :D kromě čokolády :D ) Holky vedle mě dělali kravinky (tady jenom půlka z nich.. :D byli jsme dohromady čtyři, já si četla, další spala a dvě tam dělali kravinky :D) Nějak jsme to ale přežili.
Ráno nás vyhnali z autobusu (a tim ráno myslim asi ve dvě v noci :D ), prošli jsme asi celní kontrolou - nebo jak se tomu řiká - a vyhnali nás na trajekt. Já, vzhledem k tomu že na únavu hrozně trpim, jsem byla mrtvá :D Holky mě ale přesvědčili (a moc práce jim to nedalo :D ) abych šla s nimi na "střechu" trajektu - ve skutečnosti prostor, kde na vás fouká, vidíte přímo na moře, padaj na vás kapičky slaný vody a je tam zima :). Takhle jsme přečkali první den...
2. den: Jak jsem psala: autobusem na ostrov Isle of Wight (snad to píšu správně :D ) tam se toulat po kopcích a první jízda double deckrem (opět doufám že to je správně :D ) ale jinak to bylo úžasný ;) Chtěla bych tam bydlet, už jenom kvůli těm barákům (jenom kvůli těm barákům :D ) Pak jsme jeli zpátky na "pevninu" (jako by se to za ta tisíciletí ani jednou nehejblo) a odjeli do místa ubytování. Z luxusníxh bungalovů, se vyklubali méně luxusní, miniaturní karavany :) Místa tam ale bylo dost... když bych tam byla sama, možná ve dvou :D Ale nás tam bylo osm.. :) Nakonec jsme ale objevili jendu velmi zajímavou věc: nějak se to zvládnout dá :D


Pro dnešek končím a pak sem ještě dodám dny 3,4,5,6,7 :D

Teď pro vás mám otázku: Jak si představujete svoji budoucnost? :)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Mei-riefel Mei-riefel | 28. října 2012 v 20:56 | Reagovat

Tak sis to užila :)) A já se těším na ten deníček :DD

2 n7i n7i | 13. prosince 2012 v 19:31 | Reagovat

Další dny, další dny ! :D čekám na to, pořád ! :)

Jinak svojí budoucnost mám dost nalinkovanou, takže asi stručně, nejdřív dostudovat, potom bych se chtěla přestěhovat někam do zahraničí, nejlépe do Anglie ! Tak na pár roků, maximálně měsíců.Chtěla bych co nejvíc cestovat ! Potom bych se přestěhovala na Benecko, kde mám penzion po taťkovi. Chtěla bych tam podnikat a věnovat se svým zájmům- lyžování,horolezectví a hlavně tomu cestování ! Chtěla bych mít útulný a jednoduchý bydlení. Je toho víc, ale tohle stačí ! :) a jakou představu máš ty ? :)

3 Nicole-B Nicole-B | 13. prosince 2012 v 19:32 | Reagovat

to jsem psala já, ten dlouhý text, nevím co jsem tam napsala za jméno :D

4 cheap cathedral wedding dresses cheap cathedral wedding dresses | E-mail | Web | 17. ledna 2013 v 8:00 | Reagovat

There may be noticeably a bundle to find out about this. I assume you made sure good points in options also.
http://www.movedress.com/flower-girl-dress-function-occasion.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama