Prosinec 2012

Kapitola 2. - Naděje dnes neumírá (listopad)

31. prosince 2012 v 23:59 | Virwen Fabulae |  Cesta Osudu
Druhá kapitola Cesty Osudu. Tahle se mi líbí víc, ale bohužel jsem s ní byla až někde veprostřed :D:D teď si nepamatuju přesně :D
Ať se líbí :)


Opět nový lay - už je střídám jako ponožky

31. prosince 2012 v 15:11 | Virwen Fabulae |  Info
Jistě jste si všimli... :D Nový lay je tu znova, ale na tenhle jsem obzvlášť pyšná :D Zase jsem zkusila něco nového a povedlo se mi to (alespoň podle mě :D )

Vznik: Asi před měsícem, jsem našla někde tenhle hlavní obrázek. Líbil se mi a hlavně šel dohromady s jinym (tim... barákem (?) ). Tak jsem udělala záhlaví (ještě jich mám v počítači několik :D ) a zapoměla na něj :D teď jsem přerovnávala počítač a všimla si ho a napadlo mě, že by byl moc hezkej na zimu.. :D No a tak jsem se do toho dala a za dvě hodinky byl na světě :)


Co na něj říkáte? :D Líbí se vám, nebo si myslíte, že nějakej jinej byl nejlepší? :D (protože podle mě je tenhle nejlepší :D )

A přeju Vám hodně štěstí v Novém roce, zdraví a ať dál chodíte na můj blog (dobře.. :D to je spíš přání pro mě :D )

Blogové letadlo

30. prosince 2012 v 18:30 | Virwen |  Ostatní

Prvně - omlouvám se, že jsem sem dlouho nic nepřidala... Taky doufám, že jste si Vánoce užili a že si užijete také vstup do Nového roku.. :) Teď už co to je Blogové letadlo... Jedná se o projekt, do kterého mě přizvala NikaRoovy.
Tento projekt/dotazník spočívá v tom, že:
I.) Na sebe prásknu 11 věcí
II.) Odpovím na 11 otázek, které mi dal bloger, který mě přizval
III.) Napíšu 11 otázek pro další blogery, které přizvu
(Definici jsem "ukradla" Nice :D )