Kapitola 4. - Vy mě taky znáte?

4. dubna 2013 v 8:51 | Sincerity |  Návrat
Tak tady je 4. kapitola, další bude až ve čtvrtek, ale teď už vážně pravidelně. :) S.
Kapitola 4.
Vy mě taky znáte?
Rosin pohled:
Ani nevím, jak jsem se dostala do postele, ale vím že už je ráno. S Dimitrijem se mám sejít v 7.hodin a i když můj smysl pro dochvilnost není moc přesný, dnes přijdu v čas asi určitě.
Celou noc jsem nespala, takže mi sice dělá trochu problém vstát, ale vstanu brzo, protože stejně nemůžu spát. A škody, které napáchala probdělá noc, snad spraví sprcha. Horká sprcha byla výtečná, ale to, co jsem uviděla v zrcadle, jsem vážně nečekala. Měla jsem pomačkaný obličej, kruhy pod očima a celkově jsem nevypadala příliš pěkně. Oblékla jsem si džíny a pohodlné tričko, vlasy svázala do pevného culíku (předpokládám, že budeme asi cvičit, když jdeme do tělocvičny), a kruhy jsem alespoň trochu zamaskovala korektorem. Vyšla jsem v 6:45 kdybych zabloudila a nemohla to najít. Šla jsem… A vlastně ani nevím kudy, snad zase ten vnitřní hlas.
Zaslechla jsem za sebou nějaké kluky a tak jsem se otočila. A...jako bych je už někdy viděla, samozřejmě asi na této škole, stále zapomínám, že jsem tu již byla.
"Rose, jsi to ty?" zeptal se jeden z nich. Měl zrzavé vlasy a pihy po celém obličeji, ale nebyl ošklivý.
"Jo,to jsem já, a ty?
"Já jsem Mason a tohle je Eddie" zatvářil se trochu posmutněle a pak dodal: "Bývali jsme kamarádi" Aha, tak tady mě snad úplně všichni znají.
"Hele kluci jsem ráda, že jsem vás poznala, teda znova, ale docela spěchám, nevíte kde je tady tělocvična?
"Těch je tu víc, ale ta nejbližší je rovně a až mineš tři budovy tak doprava." navigoval mě ten druhý, Eddie byl trochu vyžší než Mason a měl černé vlasy, taky sympaťák.
"Díky kluci, určitě se ještě uvidíme."
Měla jsem jsem to tak tak, viděla jsem to na hodinách kostela, a ať jsem se snažila sebevíc nestihla jsem to včas. Vešla jsem do tělocvičny, už tam čekal seděl u zdi na lavičce a četl si nějaký westernový román.
"Pozdě" jen jedinné slovo a stejně to řekl docela hnusně.
"Já vím,zdrželi mě nějací kluci, kteří mě očividně znali."
"To se ti bude stávat často, většina lidí tě tady zná od mala, co jsi nastoupila na tuhle školu."
"Ty taky?" představa, že mě viděl jako malou holku se mi ani trochu nelíbila.
"Ne, já jsem přišel až rok po tvém odchodu." Uf, trochu jsem si oddechla, ale stejně mu musím oponovat. "Nebyl to odchod, nazvala bych to spíše odsun."
"Taky bych s tím nesouhlasil, kdybych tu byl."
"Díky, alespoň někdo tu trochu uvažuje, nemám šanci dohnat ostatní studenty. A vlastně proč jsem se měla vrátit? A proč to mí rodiče vůbec dovolili?"
"Vrátila jsi se, aby ses vycvičila na strážkyni princezny Dragomirové, je poslední ze svého rodu."
"Koho? A proč já, vždyť jsem ti to říkala, nemám šanci to dohnat."
"Vassilisy a už jsem ti to taky říkal, jste vyjímečné, vaše pouto je unikátní, hlavně to by ti mělo pomoct až ji budeš chránit." Dobře, něco mi osvětlil. Mám se stát strážkyní mé kamarádky Lissy a oni si myslí, že mi pouto pomůže, když ho vlastně nemám.
"Už spolu nemámé pouto a ani nevím kdo to je, nebo… Vy si snad myslíte, že se pouto obnoví?
"Nevíme, co se stane."
"Kdy se s ní uvidím ?"
"Měla by přijet asi za týden a tady máš rozvrh co budeš dělat každý den." dostala jsem sešit plný papírů a už jsem se chtěla podívat, ale přerušil mě.
"Ne teď, teď budeme cvičit. Nejdřív si dej, ale protahovací cviky, pak 20 koleček a pak možná začnem něco dělat." Zírala jsem na něj s otevřenou pusou, 20 koleček? "Mám ještě spoustu otázek, které mi nikdo nezodpověděl."
"Ach Rose" vypadal zoufale a usmál se. "To vidím poprvé, prosím začni, ať tu nejsme do noci."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tessinka Tessinka | 4. dubna 2013 v 10:55 | Reagovat

Nádhera !!!

2 Lexi Perennis Van der Lux Lexi Perennis Van der Lux | E-mail | 4. dubna 2013 v 13:01 | Reagovat

Dobré :D Inak, rada by som spriatelila, ak súhlasíš napíš mi na blog :)

3 sincerity sincerity | 6. dubna 2013 v 12:16 | Reagovat

Moc děkuju, každý koment potěší. A spřátelení nezáleží na mně jakožto Sincerity, ale Vitwen protože blog není můj, ale věřím ,že se určitě ráda spřátelí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama