Drak a Vztek

28. června 2013 v 15:15 | Virwen Fabulae |  Kresby
Opět jsem našla v počítači dve kresby... Jednu jsem pojmenovala Vztek - je to originální obrázek, přímo ode mě. Drak je opět z knihy NAUČTE SE KRESLIT - Draci od J "NeonDragon" Peffer, tudíž není originální... Taky je to druhý drak který jsem podle té knihy nakreslila... No nic, koukněte a posuďte sami.

Mám takové tušení, že tenhle obrázek jsem kreslila trochu naštvaná... :D Kreslila jsem ho asi před rokem (v mých 14 :) ) A je celkově takový.... No... Nedokonalý :D Je tam určitě spousta chyb, ale to mi nevadí... :) Na téma pocit jsem nakreslila ještě dva další obrázky, které až vyfotím, tak je sem dám :D Což nebude brzo předpokládám.. :)
Jedna z věcí, co se mi na tomhle obrázku líbí, je pusa. Ty zuby a to jak je horní ret nesymetrický... Prostě se mi zrovna tohle líbí... Na tom sem se vyžila a zbytek se mi zdá, že sem odflákla... :DToto je tedy drak z té knihy (viz nahoře :D )...
Tady jsem se hlavně učila jak namalovat draka z boku, který má otevřenou tlamu. Zároveň jsem zkoušela barvy... :) Upravila jsem si ho barvami a opět tou tlamou. Jinak je prakticky skoro stejný (až na to že ten v knize je hezčí :D )
Celkově se mi ten drak líbí, možná bych mu vytkla to rameno/křídlo... A také ostny na zádech...
Co se mi na něm naopak líbí je oko.. :D Ani sama nevím proč, prostě oko :D
Tak co? :D Co říkáte na moje 'umění' :D ?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sincerity sincerity | 29. června 2013 v 11:14 | Reagovat

moc pěkný :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama